Bel ons: 050 71 30 30

Ons team

Sven

Sven Jongbloet

Bestuurder Myfin

Tel. 050/71.30.30
sven@my-fin.be

Professionele kredieten, successie, fiscaliteit, verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven

Dries

Dries Wauters

Bestuurder WDGO

050/71 30 30
dries@my-fin.be

Kredieten, beleggingen,
pensioenplanning,
verzekeringen

Bert

Bert Wauters

Bestuurder WDGO

09/373 66 76
bert@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren,
vrije beroepen en bedrijven,
pensioen-planning

Danny

Danny Bommelé

Account Manager

09/373 66 76
danny@my-fin.be

Bank- en verzekeringsbeleggingen, vermogens- en successieplanning, pensioenplanning voor particulieren en ondernemingen.

karolien

Karolien Neyt

Sales Assistent

09/373 66 76
karolien@my-fin.be

Administratieve
ondersteuning
verzekeringen

rita

Rita Ingels

Administratief Medewerker

09/373 72 82
rita@my-fin.be

Administratieve
ondersteuning
bank, loket en onthaal

annie

Annie Delvael

Medezaakvoerder Knesselare

Kredieten, beleggingen,
pensioenplanning

Robe

Robe De Neve

Administratief Medewerker

Tel. 09/375.19.90
robe.deneve.13849@axa-bank.be

Administratieve ondersteuning
bank, loket en onthaal

Gerda

Gerda De Kesel

Medezaakvoerder Maldegem

Administratieve ondersteuning
bank, loket en onthaal

Mathias

Mathias Goethals

Verantwoordelijke Bank

Kredieten, beleggingen, pensioen-planning en fiscaliteit

Gwendoline

Gwendoline Van Mullem

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050/71.30.30
gwen@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

Franka

Franka Pauwels

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050/71.30.30
franka@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

Lisa

Lisa Langbeen

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050/71.30.30
lisa@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

sandra

Sandra De Baets

Sales Assistent

Tel. 050/71 30 30
sandra@my-fin.be

Administratieve ondersteuning bank en verzekeringen, marketing, website

Schrijf u in op de nieuwsbrief