Bel ons: 050 71 30 30

Ons team

Sven

Sven Jongbloet

Bestuurder Myfin & WDGO

Tel. 050 71 30 30
sven@my-fin.be

Professionele kredieten, successie, fiscaliteit, verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven

Dries

Dries Wauters

Bestuurder WDGO

09 373 72 82
dries@my-fin.be

Kredieten, beleggingen,
pensioenplanning,
verzekeringen

Bert

Bert Wauters

Bestuurder WDGO

09 373 66 76
bert@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren,
vrije beroepen en bedrijven,
pensioen-planning

Danny

Danny Bommelé

Account Manager

09 373 66 76
danny@my-fin.be

Bank- en verzekeringsbeleggingen, vermogens- en successieplanning, pensioenplanning voor particulieren en ondernemingen.

karolien

Karolien Neyt

Sales Assistent

09 373 66 76
karolien@my-fin.be

Administratieve
ondersteuning
verzekeringen

rita

Rita Ingels

Administratief Medewerker

Administratieve
ondersteuning
bank, loket en onthaal

Annie

Annie Delvael

Bank Knesselare

Kredieten, beleggingen,
pensioenplanning.

Gerda

Gerda De Kesel

Medezaakvoerder Maldegem

Administratieve ondersteuning bank, loket en onthaal.

Mathias

Mathias Goethals

Verantwoordelijke Bank

Kredieten, beleggingen, pensioen-planning en fiscaliteit

Gwendoline

Gwendoline Van Mullem

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050 71 30 30
gwen@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

Franka

Franka Pauwels

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050 71 30 30
franka@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

Lisa

Lisa Langbeen

Relatiebeheerder verzekeringen Maldegem

Tel. 050 71 30 30
lisa@my-fin.be

Verzekeringen voor particulieren, vrije beroepen en bedrijven, schadebeheer

sandra

Sandra De Baets

Sales Assistent

Tel. 050 71 30 30
sandra@my-fin.be

Administratieve ondersteuning bank en verzekeringen, marketing, website

Schrijf u in op de nieuwsbrief